Ekibimiz

Ekibimiz

Huzurlarınızda GİGEM ekibi 😎

Proje Koordinatörü

İsmail Bayramoğlu

İsmail GİGEM’in ve projelerinin koordinasyon, kontrol, bütçe ve genel anlamda yazı çizi ihtiyaçlarının karşılanmasından sorumludur. Kalan zamanlarında köpeğine nasıl kilo verdireceğine dair kafa yormaktan, akademik olmayan yayınlar okumaktan, ve her türlü güzel yemekten hoşlanır. GİGEM’le ilgili herhangi bir soruda kendisine ulaşabilirsiniz.

GİGHUB Operasyon Sorumlusu

Hasan Tabakcı

Yeni iş fikirler ve girişimciler için yol haritası, teknik ve ekonomik destek programları yürütüyor. Bir fikrim var diyorsan, görmeniz gereken kişi. 

Adrenalin addict, yeme içme severim. 😀

Beceri ve Kapasite Geliştirme Uzmanı

Mehmet Aldış

GİGEM’in logistik tarafı. Etkinlik yönetimi ve sosyal aktiviteler için konuşmanız gereken insan.

Sosyal Çatımızda buluşalım. ✌️

Kişisel Danışman

Akile Yüzügülen

GİGEM’in açıldığı zamandan beri Kişisel Danışman olarak çalışan Akile, ekibin diğer üyeleri gibi Mağusa’lıdır. Merkez hakkında bilgi almak veya kayıt yaptırmak için tanışacağınız kişidir.  Bunun yanında kişisel gelişim planlaması, sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim/etkinlik/atölye katılmalarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Doğa gezileri yapmayı ve yeni tatlar denemeyi çok seviyor.

İstihdam ve İş Geliştirme Danışmanı

Osman Enver Olcaytuğ

GİGEM’in en yeni üyesi olan Osman, ekibin diğer 3 üyesinin de olduğu gibi Mağusa’lıdır. Gençlere kariyer konusunda destek vermek amacıyla Bir Adım Önde Kariyer Günleri serisini başlatıp adanın önde gelen İnsan Kaynakları direktörleriyle gençleri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bunun yanısıra yeni bir işe girmek isteyen gençlere birebir CV geribildirimi vermektedir. İş arıyor ve özgeçmişiniz konusunda desteğe ihtiyacınız varsa, kapısını tıklatabilirsiniz. Boş zamanlarında suluboya yapmayı ve seyahat etmeyi seviyor.