Temel NFT Eğitimi

Temel NFT Eğitimi

Web

NFT Institute of Technology NFT Eğitim Serisi (NFT-IoT) tarafından sağlanan eğitim serisi 3. Bölümden oluşmaktadır. Aşağıda eğitim serisi hakkında temel bilgiler verilmiştir. Eğitimlere katılım sağlayan NFT Institute of Technology tarafından verilecek eğitimlerden daha önceden belirtilen eğitimlere ücretsiz katılma hakkı kazanacaktır. Ayrıca eğitimleri tamamlayanlar (eğitim seviyesi fark etmeksizin) NFT Institute of Technology tarafından gerçekleştirilecek uluslararası projelerde de proje bazlı çalışma imkânı bulacaklardır. Bir sonraki eğitimin alınabilmesi için bir önceki eğitimin başarı ile tamamlanması gerekmektedir.

Eğitimin Temel Amacı (Bu Eğitimi Neden Almalısınız?)

Değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler), şu anda gerek blockchain gerek sanat dünyasının en popüler konularının başında gelmektedir. Değiştirilemez tokenler, gerçek dünya varlıklarının dijital dünyada temsili için kritik derecede önemli araçlardır. Gelecekte Metaverse ve Web 3.0 teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte daha sık kullanılacak ve daha da popüler olacak NFT Teknolojisi son zamanlarda milyar dolara ulaşan toplam satış potansiyeli nedeniyle birçok sanatçı ve birçok bireysel girişimcini ilgisini çekmekte ve bu kişilerin NFT Teknolojisini öğrenmesine sebep olmaktadır.

NFT101 Temel NFT Eğitimi, NFT dünyasına yeni girenler için, değiştirilemez tokenlerin temelini oluşturan kavramları öğrenmek için en uygun eğitimdir. NFT Eğitim Serisini ilk bölümünü oluşturan  “NFT101 Temel NFT Eğitimi” sayesinde NFT Teknolojilerine hızlı bir giriş yapacak, NFT’nin temellerini öğrenecek ve eğitimin sonunda kendi NFT’nizi oluşturarak NFT Marketlerde NFT’nizi satma fırsatı bulacaksınız.

          Hazırsanız başlayalım!

Eğitim İçin Temel Gereksinimler

  • Temel Bilgisayar Kullanma Becerisi
  • Geleceğin Teknolojileri olan NFT, Blockchain, Web 3.0 ve Metaverse Dünyasındaki Yeni Ve Kazançlı Fırsatları Keşfetme Arzusu

 Bu Eğitim Kimler İçin Uygundur?

  • Blockchain, NFT, Web 3.0 ve Metaverse Gibi Geleceğimizi Şekillendirecek Teknolojilerin Meraklıları
  • Kariyerini Blockchain, NFT, Web 3.0 ve Metaverse Teknolojileri Konusunda Geliştirmek İsteyenler
  • Sanatçılar & Dijital Sanatçılar
  • NFT Almak, NFT ve/veya NFT Koleksiyonu Oluşturmak ve Satmak İsteyenler
  • NFT Koleksiyoncuları
  • Girişimciler ve Influcerlar

Eğitim Tarihleri : 26 Mart 2022, Cumartesi

2 Nisan 2022, Cumartesi

Yer: GİGEM

Saat: 10.00-13.00

 

Bu etkinlik için bir içerik bulunmamaktadır.
Fiyat 400.00
Eğitmen Girne Gençlik Merkezi
Süre 2 hafta
Kontenjan 20 katılımcı
Başlangıç Tarihi 26 Mart 2022, Cumartesi